A może by tak znów na żagle wyjechać…

Projekt PMŻagle17 zaczął się 1 lipca 2017 oraz zakończył się 8 lipca 2017 zdecydowanym sukcesem z udziałem 30 uczestników. Zorganizowano bezpieczny przejazd na trasie Warszawa Plac Politechniki -> Sztynort oraz w relacji odwrotnej. Każdy dzień zorganizowany był wedle założonych ustaleń oraz planów dzieląc dni projektowe przede wszystkim pomiędzy rejsy szlakami Wielkich Jezior Mazurskich, integrację uczestników oraz szkolenia.

IMG_20170708_153110

Wszyscy uczestnicy powrócili na Plac PW zdrowi i szczęśliwi. Szkolenia żeglarskie oraz z dziedzin Zarządzania Projektami cieszyły się zainteresowaniem wszystkich uczestników i zostały ocenione pozytywnie według przeprowadzonej ankiety.

IMG_20170706_204728

Wedle uzyskanych informacji, wszyscy uczestnicy niezwykle pozytywnie oceniają projekt i nie mogą doczekać się kolejnych edycji nowo powołanego do życia w Kole PMArt projektu PMŻagle. Jako koordynator i inicjator jestem dumny ze sztabu organizacyjnego, naszego bardzo zgranego i pracowitego zespołu, w którego skład wchodzili wraz ze mną: Ania Trzcińska, Artur Kisiel, Maciej Biały, Patrycja Kawska, Piotr Frysz oraz Angelika Igielska. Udało nam się osiągnąć bardzo wiele, podnieść własne poprzeczki oraz poszerzyć własne horyzonty. Chciałem, byśmy wszyscy nauczyli się możliwie najwięcej, przede wszystkim na cudzych – nie własnych błędach. Jestem również dumny z faktu, iż do Koła PMArt przyszedłem konkretnie z celem zorganizowania wyjazdu żeglarskiego dla członków Koła i ich przyjaciół. Tak też zrobiłem i osiągnąłem mój cel. Mój udział w tym projekcie jako koordynatora sprawił, iż zdobyłem nowe umiejętności, niesamowitą wiedzę oraz wyciągnąłem wnioski ze wszystkich błędów, jakie zdarzyło mi się popełnić w kontekście tego projektu. Z pewnością jest to jeden z bardzo pozytywnych kamieni milowych w moim życiu. Zaszczytem dla mnie było móc kierować projektem PMŻagle17 z udziałem tak wspaniałych ludzi dla równie wspaniałych uczestników. Dziękuję i przygotujcie się na kolejne edycje. Mam już plany w głowie ;)

wszyscy1

Autor: Adrian Zduńczyk