Dziękujemy, że jesteście z nami!

pierwszy

Już za chwilkę, już za momencik Konferencja Project Engineering 2018 ruszy ze swoimi warsztatami

Cały zespół działa na najwyższych obrotach, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Przedstawiamy Wam sponsorów głównych, bez których Konferencja nie byłaby taka sama. Dzięki nim możemy zaoferować Wam wszystkim tak szeroką gamę warsztatów, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zapamiętajcie te nazwy, bo nie raz o nich usłyszycie!

Są to:
Altkom Akademia S.A. – to ponad 25 lat doświadczenia w szkoleniach z kompetencji społecznych, biznesowych i technologii.
Więcej informacji znajdziesz tutaj www.altkomakademia.pl

drugi

P&G – znane na całym świecie, największe globalne przedsiębiorstwp FMCG.
Dowiedz się więcej na pgcareers.com

trzecie

Accenture Polska – to sieć ekspertów realizująca projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze.
Zainteresowany? Wejdź na www.pracaaccenture.pl

czwarte

Co to byłby za projekt bez wsparcia?
Pozostali sponsorzy:
Inprogress – sukces w zarządzaniu
SSPW – Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej

piate

Jeżeli o wsparciu mowa, to wspomaga nas również jedyny w swoim rodzaju Scrum Group  Więcej informacji o nich znajdziecie tutaj https://scrumgroup.org

scrumgroup

Dziękujemy, że jesteście z nami!

W tym roku nasze wydarzenie patronatem medialnym objęło radio , telewizja oraz magazyn .

szoste

siodme

osme

Patronat merytoryczny :

9

Misją tej organizacji non-profit jest promowanie idei merytorycznego zarządzania projektami oraz tworzenia kompleksowego kompendium wiedzy z tego zakresu.
Stowarzyszenie organizuje szkolenia i warsztaty dla wolontariuszy podnoszące kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami i rozpowszechnia standardy oraz praktyki zarządzania projektami.

Patron honorowy: MINI i PW

10